leftleftright
Login:
Heslo:

Co je bitva Trója

Bojová hra vedená pomocí dřevěných replik chladných zbraní (tzv. dřevárna) na motivy Homérova eposu Ílias.

Pro koho je určená

Především je pro ty, kdo si chtějí zažít boj v antickém vojsku, hrát velké hrdiny a mocné válečníky. Ovšem žádná armáda se neobejde bez doprovodu ranhojičů, vlajkonošů, poslů, poradců, kněží a kdoví jakého dalšího lidu, krásných dívek nevyjímaje. Místo je pro všechny, trváme jen na tom, aby bojovníkům bylo více než 18 let (s písemným svolením zákonných zástupců se hranice může snížit na 15 let).
Našim cílem je uspořádat pohodovou akci, ve které si každý najde své, nebudem se mlátit do hlavy a nebudem se hádat o pravidlech. Jednoduchost kostýmů a originální setting vám dá snadno oddechnout od bitev mezi elfy a skřety - ano, opravdu vám stačí jenom protěradlo.

Na co se můžete těšit?

Přihlášení, poplatky

Přihlášení je možné provést na těchto stránkách pod odkazem Přihlášení a je možné prakticky až do bitvy, tj. do čtvrtka 18.8.. Postupem času budeme omezovat možnost přihlášení do jednotlivých vojsk, abychom dosáhli vyrovnaného počtu na obou stranách.
V případě, že se nestihnete přihlásit, můžete přijet, jen budete zařazeni, kam se nám to jen bude hodit. A hlavně se to nedělá, tak se přihlašte.
Stejně tak, pokud se potřebujete odhlásit, napište na adresu melian_et_curiavitkov.cz. Kdo se neodhlásí, toho uveřejníme na stránkách na listině nespolehlivých.

Poplatek je možné zaplatit po přihlášení na účet 605805573/0300 a činí 200 Kč (150 pro aktivní členy ASF, zdarma pro členy sdružení Curia Vitkov) - variabilní symbol je vygenerován při přihlášení a bez něj nebude možné platbu identifikovat a bude brána jako příspěvek sdružení Curia Vítkov. Poplatek je možné zaplatit i na místě, pak činí 260 Kč. Doporučujeme platit předem (a ano, je to nevratné, ale vy přece přijedete, že) - deadline pro platbu je 12.8.2011. Poplatek je možné snížit nebo dokonce celý ušetřit pokud se podílíte na projektu.