leftleftright
Login:
Heslo:

Pozvánka na stavbu Tróje 2011

Ani Řím nepostavili za jeden den, proto jsou na stavbu Tróje tři dny.

Bude probíhat od úterý 16.8. (Skončí se v pátek, kdy se začnou sjíždět účastníci.)

Potřeba jsou typy

Odměnou za tvrdou dřinu bude pocit z dobře vykonané práce, taky odpuštění či snížení organizačního poplatku a jiné klubové výhody. Těch pár dní bude pojato jako táboření s hromadným vařením blivajzů ve velkém kotli a podobnými prvky prvotně pospolné společnosti. Jídlo připravujeme dvakrát denně (poledne a večer), na zbytek si nakupte. Začínáme s krmením ve středu obědem a končíme v pátek obědem.

Máte-li dostatek času, přebytek dovolené, prostě můžete-li, přijeďte, velmi rádi vás uvidíme. Nevadí, když nemůžete po celou dobu, jsme rádi za každou pomoc.

Odpuštění organizačního poplatku je pro účastníky, kteří přijedou nejpozději v úterý (tak, aby se v úterý stačili usádlit a ve středu ráno byli připraveni k maximálnímu pracovnímu výkonu) a zdrží se po celou dobu stavění, všichni ostatní, kteří přiloží ruku k dílu, budou mít snížený účastnický poplatek, který mohou platit až na místě. Zaškrtněte prosím tuto informaci při přihlašování do bitvy na stránkách. Kdo nebude předem přihlášený na stavbu, tomu nezapočítáme žádnou slevu a bude platit jako mourovatý. A makat k tomu.

Bližší informace i povzbudivé řeči dostanete na e-mailu .